text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 AIDEK000211968

Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 AID:EK000211968

14.500 ден
Цена
9.999 ден
Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 A | Моќност 2kW (53cm3) | Должина на мач 45,7cm | Гаранција 2 год. | Погонски чекор: 8.255mm (.325"), | Тежина 5,5kg |  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 30.09.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 A. Карактеристики на моторната пила: Зафатнина на моторот - 52 cm3, Номинална излезна моќност: 2,0kW, Тип на мотор: двотактен, Воздушно ладење на моторот, Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1, Резервоар за гориво: 550ml, Резервоар за моторно масло: 260ml, Должина на меч: 457 mm , Погонски чекор: 8.255mm (.325"), Тежина -5,5 kg. каратеристики на убодната пила: Напон: 220-240V ~ 50/60Hz, Моќност : 400W, Подесувачки агол на сечење: од 0-45°, Број на движења - празен од: 1000 - 3000 min-1, Должина на движењето - 18mm, Променлива брзина Дебелина на сечењето: дрво - 55mm, пластика - 6mm, железо - 10mm, Димензии на пакувањето (во mm) : 200 (Д) x 77 (Ш) x 270 (В). Гаранција на производите 2 години.
Тип на производ Бензиски пили
Бренд Iskra