text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила 2.1 kW/ 45cmID EK000382981

Iskra PN-5200-6 Бензинска моторна пила 2.1 kW/ 45cmID: EK000382981

15% попуст во кошничка на цел асортиман ISKRA. Понудата погледнете ја ОВДЕ!. Акцијата трае до 16.06. до 23:59ч.

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
9.990 ден

-15% во кошничка

Моќност:2.1 kW Гаранција:2 Год Должина на мач: 457 mm Број на забци:35 Тежина: 5,4kg  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 08.06.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Бензиска моторна пила Зафатнина на моторот 49,2 cm3; Номинална излезна моќност: 2.1 kW ; Тип на мотор: двотактен ; Воздушно ладење на моторот ; 3000 вртежи во мин. при слободен тек ; 550 ml резервоар за гориво ; 260 ml резервоар за моторно масло ; 457 mm (18 ") должина на меч ; - Погонски чекор: 8.255 mm (.325") ; - 5,4 kg тежина ; 2 година гаранција
тип на производ Бензиски пили
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!