text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra PN4600-6 Бензинска моторна пила + заштитни наочариIDEK000252859
8.999  ден
Цена
6.899  ден
Iskra PN4600-6 16" бензинска моторна пила + заштитни наочари / Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч. Зафатнина на моторот - 45,8 cm3 Воздушно ладење Излезна моќност - 1,6 kW 3000 rp/...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.07.2020

Iskra PN4600-6 16" бензинска моторна пила + заштитни наочари / Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч. Зафатнина на моторот - 45,8 cm3 Воздушно ладење Излезна моќност - 1,6 kW 3000 rp/m слободен тек Кап. на садот за гориво - 550 ml Кап. на садот за масло - 260 ml Погонски чекор - 325 " (8255 mm) Тежина - 5,4 kg 2 година гаранција
Бренд Iskra
Тип на производ Бензиски пили