text.skipToContent text.skipToNavigation
Villager моторна пила VGS410IDEK000078144
11.250,00 ден
Нашата најниска цена
9.000,00 ден
Villager моторна пила VGS410/двотактен мотор со воздушно ладење/ зафатнина на моторот 40.1cm3/моќност на моторот 1.5kW-11 000rpm/должина на мач 40cm (3/8 1.3мм)/ Број на забци 28.5/тежина 4.72kg/ре...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Villager моторна пила VGS410/двотактен мотор со воздушно ладење/ зафатнина на моторот 40.1cm3/моќност на моторот 1.5kW-11 000rpm/должина на мач 40cm (3/8 1.3мм)/ Број на забци 28.5/тежина 4.72kg/резервар за гориво 390ml/резервар за улје 210ml
Бренд Villager
Тип на производ Пила