text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena Saw 300PP телескопска пила 330ммID EK000549830

Gardena Saw 300PP телескопска пила 330ммID: EK000549830

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.990 ден

Рачна пила Должина : 120 cm Рачка: 5м Земја на потекло: Германија Гаранција: 1 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Агол на накривување : 45 * Должина : 120 cm Производител Gardena Земја на потекло Германија Се користи за сечење на високи гранки и на гранки кои се наоѓаат на тешко пристапни места. Телескопската рачка може да се припушта до висина до 5m.
Тип на производ Бензиски пили
Бренд Gardena
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!