text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BEBLV260 Дувач/Вшмукувач за лисја 2600WIDEK000211729

Black&Decker BEBLV260 Дувач/Вшмукувач за лисја 2600WID:EK000211729

6.999 ден
Цена
5.999 ден
Black&Decker BEBLV260 Дувач/Вшмукувач за лисја/Моќност 2600W/3 во 1 дизајн на машина:дувалка,вшмукувач и сечкач на листови/Брзина на дување 315 Km/h / Капацитет на собирање на ѓубре 40 литри/ соодн...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.10.2021

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker BEBLV260 Дувач/Вшмукувач за лисјa

Моќност 2600W

3 во 1 дизајн на машина:дувалка,вшмукувач и сечкач на листови

Брзина на дување 315 Km/h

Капацитет на собирање на ѓубре 40 литри

Сооднос на намалување на ѓубрето од 12:1 /Вшмукувачки капацитет од 11.7 m3.

Производот подлежи на 24 месеци гаранција од овластен сервисер.

Тип на производ Дувачи/правосмукалки за лисја
Гаранција 2 год.
Бренд Black & Decker
Моќност 2600 W