text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager Ел. Дувач/усисивач за лисја VEBV 3000IDEK000207336

Цена
3.200 ден
230 V ~ 50 Hz/ 3000 W/Функција на усисивач и дувач /проток на водух 16 m³/min/брзина на издувување воздух 83 m/s/капацитет на кеса 45 l/тежина 4.8 kg

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.03.2021

230 V ~ 50 Hz/ 3000 W/Функција на усисивач и дувач /проток на водух 16 m³/min/брзина на издувување воздух 83 m/s/капацитет на кеса 45 l/тежина 4.8 kg
Макс. брзина на струење на воздухот 83 km/h
Вреќа за собирање Да
Моќност 3000 W
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Тип на производ Дувачи/правосмукалки за лисја
Маса 4 kg