text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
Villager Акумулаторска грбна прскалка  VBS 16
Villager Акумулаторска грбна прскалка VBS 16
4.799 ден
Villager Акумулаторска грбна прскалка VBS 16. Батерија 12V (10Ah) Ni-Cd, резервоар за течност 16 литри, работен притисок 2,7 - 4,0 бари, опсег до 3 метри, време на работење до 210 минути (време на...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.12.2020

Villager Акумулаторска грбна прскалка  VBS 16
Villager Акумулаторска грбна прскалка VBS 16
4.800 ден
тип на батерија Ni-Cd/волтажа 12 V/капацитет на батерија 10 Ah/резервоар за течност 16 l/работен притисок 2.7 - 4.0 bar/домет до 3 m/време за работа до 210 min./време за полнење 7 до 8 h/тежина 7....

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.12.2020