text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BLUE DOT Тајмер RACOIDEK000032787
Цена
2.890  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

BLUE DOT Тајмер за заштедување на вода, автоматско контролирање на водата