text.skipToContent text.skipToNavigation

BLUE DOT Тајмер RACOIDEK000033410

Цена
2.890 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2021

BLUE DOT Тајмер за заштедување на вода, автоматско контролирање на водата