text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra TU430SEU Бензиски тример за трева + подарок конец и очилаIDEK000207656
9.129  ден
Цена
6.999  ден
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина/1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3/Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди у...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина/1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3/Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литри гориво/Карактеристики на производот/Волумен на моторот: 42,7 cm3/Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) ** Број на вртежи на моторот (глава со конец): ** 6525 вртежи во минута ** Број на вртежи на моторот (глава со острица): **: 6900 o / min/Мотор: двотактен/Волумен за гориво: 1,2 л/Должина на рачка: 1640 мм/Со две рачки/Глава со конец: ø 430 mm/Глава со нож: ø 255 mm 2 години гаранција
Акција cistenjezaliha