text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BEH710SA32-QS ударна бормашина 710W + торба и сет 32 бургии ID EK000410353

Black&Decker BEH710SA32-QS ударна бормашина 710W + торба и сет 32 бургии ID: EK000410353

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

8.999 ден
Цена
3.899 ден
Black&Decker BEH710SA32-QS ударна бормашина 710W + торба и сет 32 бургии Моќност: 710W Кутија со 32 бургии Вртежи во мин.: 2.800 Гаранција: 2 години Гратис: торба Black+Decker  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker Ударна Бормашина 710W+ торба и бургии BEH710SA32-QS. Ударната дупчалка од 710W доаѓа со комплет мека торба за компактно складирање после работа, како и дополнителен сет од 32 бургии за бушење низ повеќе материјали.Тежина :510грама, Вртежи:2800. Гаранција 2 години. Повеќе информации за производите може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.
Маса 510 kg
Останато торба бургии
Тип на производ Ударни бормашини
Гаранција 2 год.
Бренд Black & Decker
маск.бр.движења во слободен ход 2800 okr/min
Моќност 710 W