text.skipToContent text.skipToNavigation
Black&Decker BEH850 Дупчалка вибрациска 850WIDEK000229266
6.999  ден
Цена
3.999  ден
Black&Decker BEH850 Дупчалка вибрациска 850W 13mm / 3100 rpmМоќност : 850 W Капацитет на дупчење : -дрво 25 mm /челик 13 mm /камен 13 mm / број на вртежи: 0 - 2800 rpm / Футер: 13mm, автоматски / У...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.04.2020

Black&Decker BEH850 Дупчалка вибрациска 850W 13mm / 3100 rpmМоќност : 850 W Капацитет на дупчење : -дрво 25 mm /челик 13 mm /камен 13 mm / број на вртежи: 0 - 2800 rpm / Футер: 13mm, автоматски / Ударна функција погодна за дупчење во ѕид / Подесувањето на брзината овозможува повеќе контрола и поширока примена / Втор ракофат за посигурно ракување / Граничник за определување на на длабочината на бушењето / Копче за закочување