text.skipToContent text.skipToNavigation
DeWalt DWD024 ударна дупчалка 650WIDMK-45507
Цена
5.499  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.04.2020

Mоќност: 650W
Број на вртежи: 0–2800 /мин, број на удари: 0–47.600 /мин
Вртежен момент: 8,6 Nm
Дупчење во дрво / метал / бетон: 25/ 13 / 16 mm
Глава со клуч, премер: 1,5–13 mm, вретено: 1,2’’ × 20 UNF
Опрема: клуч, странична рачка, граничник за длабочина