text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra Бормашина GX-EI0040-2 + сет алатиIDEK000203191
2.300  ден
Цена
1.999  ден
Iskra Вибрациска Бормашина ISKRA GX-EI0040-2/Напон : 220-240V~50Hz•Јачина: 500W (max)•Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min•Глава: Ø 1,5-13 mm•Променлива брзина•Два свера на вртење•Рачка•Мерач на длабоч...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2020

Iskra Вибрациска Бормашина ISKRA GX-EI0040-2/Напон : 220-240V~50Hz•Јачина: 500W (max)•Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min•Глава: Ø 1,5-13 mm•Променлива брзина•Два свера на вртење•Рачка•Мерач на длабочина•Должина на кабел: 1,8m
Број на удари 3000 u/min
Моќност 500 W
маск.бр.движења во слободен ход 3000 okr/min
Капацитет на футер 0 - 13 mm
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Тип на производ Ударни бормашини
Маса 2 kg