text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Iskra ERO IE-ED710 Вибрациона дупчалка Professional + додатоциIDEK000252861
3.999  ден
Цена
2.699  ден
Iskra ERO IE-ED710 Вибрациона дупчалка Professional + ERO FST111 11 делен комплет HSS бургии за метал и пластика + Метро на извлекување Iskra ERO LD-3N12W /Напон: 220-240V ~ 50/60Hz /Моќност :...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

Iskra ERO IE-ED710 Вибрациона дупчалка Professional + ERO FST111 11 делен комплет HSS бургии за метал и пластика + Метро на извлекување Iskra ERO LD-3N12W /Напон: 220-240V ~ 50/60Hz /Моќност : 710W /Вртежи во празен од при вртење : 0-2800 врт / мин /Вртежи во празен од при удар: 0-44800 врт / мин /Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm /Променлива брзина/Две насоки на вртење/Гумирана рачка/Додатна рачка/Мерач за длабочина/Димензии на пакувањето (во mm) : 261 (Д) x 73 (Ш) x 267 (В) /Пакување надворешна амбалажа/EAN код на надворешна амбалажа: 3830042567394/Димензии на кутијата (во mm): 540 (Д) x 390 (Ш) x 285 (В)/Количина: 10 парч/картон/Нето тежина: 20,6kg/Бруто тежина: 21,2kg
Бренд Iskra
Тип на производ Класични бормашини