text.skipToContent text.skipToNavigation
Kawasaki MTX-K-ED-E 810 W ел. ударна дупчалкаIDEK000067472
Цена
2.699  ден
Kawasaki MTX-K-ED-E 810 W електрична дупчалка. Карактеристики на дупчалката: Моќност 810W, број на вртежи 0-2700min-1. Удари во минута: 0-44.800min-1, Капацитет на стезна чаура 1,5-13 mm, Максималн...

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.04.2020

Kawasaki MTX-K-ED-E 810 W електрична дупчалка. Карактеристики на дупчалката: Моќност 810W, број на вртежи 0-2700min-1. Удари во минута: 0-44.800min-1, Капацитет на стезна чаура 1,5-13 mm, Максимално дупчење на челик 13mm, максимално дупчење на дрво 21mm, Максимално дупчење на бетон 10mm, тежина 2,0kg
Број на удари 2700 u/min
Моќност 810 W
маск.бр.движења во слободен ход 2700 okr/min
Капацитет на футер 0 - 13 mm
Бренд Kawasaki
Гаранција 1 год.
Тип на производ Класични бормашини
Маса 5 kg