text.skipToContent text.skipToNavigation
Makita Ударна двобрзинска дупчалка 720W + куфер HP2050HIDEK000034926
Цена
9.999  ден

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

Makita Ударна двобрзинска дупчалка 720W + куфер HP2050H. За продолжување на гаранцијата за дополнителни 24 месеци потребно е да го регистрирате производот на официјалниот сајт на Макита со тоа што ќе го внесете серискиот број на производот, датумот кој стои на малопродажната фактура кога го имате купено и име и презиме. Со тоа добивате сертифиакт дека призводот има вкупно 3 години гаранција. Регистрацијата можете да ја направите на слендиот линк: https://www.makita-see.com/
Број на удари 2801 u/min
Моќност 720 W
маск.бр.движења во слободен ход 2801 okr/min
Капацитет на футер 0 - 13 mm
Бренд Makita
Гаранција 3 год.
Тип на производ Ударни бормашини
Маса 5 kg