text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
26 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
DeWalt DWD024 ударна дупчалка 700W
DeWalt DWD024 ударна дупчалка 700W
5.999 ден

5.499 ден

Mоќност: 700W/Број на вртежи: 0–2800 /мин, број на удари: 0–47.600 /мин/Вртежен момент: 8,6 Nm/Дупчење во дрво / метал / бетон: 25/ 13 / 16 mm/Глава со клуч(не е брзостезна), премер: 1,5–13 mm, вре...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
DEWALT Електро-пневматски комби.чекан 800W D25133K-QS
DEWALT Електро-пневматски комби.чекан 800W D25133K-QS
13.990 ден

 • DEWALT D25133K-QS ударна дупчалка
 • Моќност: 800W
 • Удари во минута: 0-5500
 • Гаранција: 2 год.
 • Тежина: 2.6Kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Black&Decker BEH200-QS Сет Ударна дупчалка 500W + клуч
Black&Decker BEH200-QS Сет Ударна дупчалка 500W + клуч
3.690 ден

Black&Decker BEH200-QS Ударна дупчалка 500W + Сет рачка со клучеви 5 парчиња BDHT0-71617. Лесната 500W вибрациона дупчалка со брзо променлива глава е алат кој мора да го поседувате во вашиот дом и...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Wurth ERHD 28-MLS Електро пневматски чекан-дупчалка
Wurth ERHD 28-MLS Електро пневматски чекан-дупчалка
14.350 ден

Сила на поединечен удар:2.8J Број на обртаи без оптеретување:1.250 o/min Број на удари без оптеретување:4.000 min Класа на заштита:II Должина на кабел:4 m Маса:2,9 kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Wurth EL-H 26-MLE CLASSIC Електро-пневматска ударна дупчалка
Wurth EL-H 26-MLE CLASSIC Електро-пневматска ударна дупчалка
13.490 ден

Лесна вибрациона дупчалка со исклучителен моќен удар од 2,5J за дупчење, ударно дупчење и лесно штемање во градежништво. Три режима на работа: дупчење, ударно дупчење и штемање. Број на обртаи без...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Wurth DSS 1/2`H Пневматски ударен Одвртувач
Wurth DSS 1/2`H Пневматски ударен Одвртувач
11.090 ден

Моќен, добро урамнотежен пневматски одвртувач со брзо постигнување на прилагодениот момент на затегнување. Машината има оптимално позиционирано тежиште на алатот. Преклопникот кој лесно се управув...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Wurth EDI 13-K Електрична вибрациона дупчалка
Wurth EDI 13-K Електрична вибрациона дупчалка
5.850 ден

Моќна, компактна и лесна вибрациона дупчалка со моќност од 650 W, се карактеризира со своето брзо дупчење и долг работен век. Поседува вграден ROHM метален брз футер. Оваа машина има 2 режими на ра...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Wurth ERHD 24-MLS Електро пневматски чекан-дупчалка
Wurth ERHD 24-MLS Електро пневматски чекан-дупчалка
11.990 ден

Број на обртаи без оптоварување: 1.250 o/min Влезна моќност: 800 W Сила на поединечен удар: 2,8 J Прифат : SDS-plus Маса: 2,9 kg Должина на кабел: 4 m Класа на заштита: II

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra Z1JE-KK6-13 Ударна дупчалка 710w
Iskra Z1JE-KK6-13 Ударна дупчалка 710w
2.390 ден

-15% во кошничка

Ударна бормашина Iskra Z1JЕ-КК6-13 710 W јачина 3000 rpm во празен од Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm Вариабилна брзина и ротација во две насоки гумирана задна рачка и предна рачка со ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка 500W со додатоци
Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка 500W со додатоци
3.490 ден

-15% во кошничка

Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складира...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra Z1J DD24 13B Ударна дупчалка 900w
Iskra Z1J DD24 13B Ударна дупчалка 900w
2.590 ден

-15% во кошничка

Ударна бормашина Iskra Z1J-DD24-13B 900 W јачина 3000 rpm во празен од Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm Вариабилна брзина и ротација во две насоки гумирана задна рачка и предна рачка со...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra Z1J-HF-13 Ударна дупчалка 600w
Iskra Z1J-HF-13 Ударна дупчалка 600w
1.990 ден

-15% во кошничка

Моќност : 600W (max), Вртежи : 0-3000 врт / мин, Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm, Променлива брзина, Две насоки на вртење, Додатна рачка, Мерач на длабина, Дупчење на железо до 13 mm, бетон ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-DH65M-1700 Хилта/Кршач
Iskra ERO IE-DH65M-1700 Хилта/Кршач
15.990 ден

-15% во кошничка

Iskra ERO IE-DH65M-1700 Хилта/Кршач -Professional• Моќност: 230V~50Hz •Јачина: 1700W • Ударна јачина: 50 J • Брзина при удар: 1900 min-1 • Анти-вибрациски • SDS HEX систем • Опрема: - конусно дле...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта
Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта
12.990 ден

-15% во кошничка

Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1600W (max) Ударна моќ: 9.5 J Брзина без оптоварување: • при вртење: 0–630 min-1 • при удар: 0–3800 min-1 Максимално дупчење на: • бетон: 40 mm • дрво: 60 mm Д...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra GX-EID043 Ударна дупчалка 1050W
Iskra GX-EID043 Ударна дупчалка 1050W
3.290 ден

-15% во кошничка

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 1050W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон. Моќност : 1050W (max), Вртеж...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra GX-EID040-2 Ударна дупчалка 500w
Iskra GX-EID040-2 Ударна дупчалка 500w
1.990 ден

-15% во кошничка

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон. Напон : 220-240V~50Hz Јачина...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-ED850 Вибрациона дупчалка Professional
Iskra ERO IE-ED850 Вибрациона дупчалка Professional
3.990 ден

3.350 ден

-15% во кошничка

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz /Моќност : 850W /Вртежи во празен од, при вртење : 0-3000 врт / мин /Вртежи во празен од, при удар: 0-48000 врт / мин /Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm /Променлива брзина/Д...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-ED1050 Вибрациона дупчалка Professional
Iskra ERO IE-ED1050 Вибрациона дупчалка Professional
4.990 ден

4.099 ден

-15% во кошничка

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz /Моќност :1050W /Двостепен менувач:/Вртежи во празен од, при вртење : 0-1200 / 0-3200 врт / мин /Вртежи во празен од, при удар: 0-19200 / 0-51200 врт / мин /Променлив фут...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra Z1J 13 (DB5307) Ударна дупчалка 600w
Iskra Z1J 13 (DB5307) Ударна дупчалка 600w
1.990 ден

-15% во кошничка

• Напон: 220-240V ~ 50Hz • Моќност: 600W (максимум) • Брзина: 0-3000 вртежи во минута • Глава за стегање: Ø 1,5-13 mm • Променлива брзина • Две насоки на ротација • Дополнителна рачка • Мерач на дл...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка Professional
Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка Professional
2.590 ден

-15% во кошничка

Напон: 220-240V ~ 50Hz /Моќност : 500W /Вртежи : 0-2700 врт / мин /Променлив футер: Ø 1,5 - 10 mm /Променлива брзина/Две насоки на вртење/Гумирана рачка/Димензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-ED710 Вибрациона дупчалка Professional
Iskra ERO IE-ED710 Вибрациона дупчалка Professional
3.390 ден

-15% во кошничка

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz /Моќност : 710W /Вртежи во празен од при вртење : 0-2800 врт / мин /Вртежи во празен од при удар: 0-44800 врт / мин /Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm /Променлива брзина/Две...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ED1100 хилта 1100W
Iskra ED1100 хилта 1100W
5.490 ден

-15% во кошничка

• 230-240V~50Hz • Јачина: 1100W • брзина во празен од: - 1. степен: 0-1000 min-1 - 2. степени: 0-2000 min-1 • Самозатезна глава: Ø 1,5 - 16 mm • Променлива брзина • 2 насоки на вртење • Дода...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VLN 255 Eлектрична вибрациска дупчалка 550 W
Villager VLN 255 Eлектрична вибрациска дупчалка 550 W
2.499 ден

Villager VLN 255 Eлектрична вибрациска дупчалка 550 W-Придружна опрема: Прилагодлива рачка Граничник за длабочина- Спецификација- Tип на електро-мотор:Колекторски електромотор Работен напон :230 V...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Safun Ударна бормашина 710W со додатоци
Safun Ударна бормашина 710W со додатоци
5.500 ден

2.590 ден

Нокаут понуда

 • Safun Ударна бормашина 710W со додатоци
 • Моќнсот: 710W
 • Број на вртежи: 0-2800r/min,
 • Капацитет на дупчење: 13 mm,
 • Гаранција 1 Год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Safun Ударна бормашина 810W
Safun Ударна бормашина 810W
4.190 ден

2.300 ден

 • Safun Ударна бормашина 810W,
 • Моќнсот: 810W,
 • Број на вртежи: 0-2800r/min,
 • Капацитет на дупчење: 13 mm,
 • Гаранција 3 години.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

 • 1(current)
 • 2