text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker 750W аголна брусалка 115mm со мек стартIDEK000078379
3.124  ден
Цена
2.399  ден
Black & Decker 750W аголна брусалка 115mm со мек старт. Тежина 1,8кг., 24 месеци гаранција

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Black & Decker 750W аголна брусалка 115mm со мек старт. Тежина 1,8кг., 24 месеци гаранција