text.skipToContent text.skipToNavigation
3 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
DeWalt DWP849X-QS Полирка 1250W
DeWalt DWP849X-QS Полирка 1250W

19.990 ден

 

DeWalt DWP849X-QS Полирка со регулација 1250W 150,180,230mm 0-3.500rpm

Карактеристики

Влезна моќност 1250 W

Дијаметар на диск 230 mm

Навој на вретено M1...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra PS 1200-180 Полирка
Iskra PS 1200-180 Полирка

5.690 ден

Машината за полирање Iskra PS1200-180 е погодна за брусење, полирање и употреба со жичени четки. Опременa е со копче за брзо бирање со кое можете да ја поставите саканата работна брзина. Опремен е...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-PS510-180S полирка
Iskra ERO IE-PS510-180S полирка

6.999 ден

Јачина: 1500 W Напон: 220-240v~50Hz Брзина без оптеретување: 600-3000 min-1 Дијаметар на кругот: (max) Ø180 mm LED индикатор Додатна рачка Прилагодување на брзината Обвивка од овча кожа Навој: M14

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024