text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
Black & Decker KW1200E Глодалка-фреза 1200W
Black & Decker KW1200E Глодалка-фреза 1200W
6.999 ден

Black & Decker KW1200EK Глодалка-фреза 1200W/вртежи 8000-28000/прифат 6-6.35-8мм/длабочина глодање 0-55мм

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.03.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Black & Decker Глодалка 1200W KW1200EKA
Black & Decker Глодалка 1200W KW1200EKA
9.999 ден

8.999 ден

Black & Decker Глодалка - Моќност: 1.200 W, Број на вртежи: 8.000-28.000/мин., Стезна глава: 6 / 6,35 / 8 mm, Опремата вклучува глодала и куфер.

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2023