text.skipToContent text.skipToNavigation

FERM PMM1006 Електрична мешалкаIDEK000034289

Цена
5.999 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2021

FERM PMM1006 Електрична мешалка
Дијаметар на миксер 140 mm
маск.бр.движења во слободен ход 650 okr/min
Моќност 1400 W
Бренд Ferm
Тип на производ Мешалки
Маса 50 kg