text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
MATRIX MTX-HM 1400 Електрична мешалкаIDEK000034308
Цена
4.999 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2020

MATRIX MTX-HM 1400 Електрична мешалка
Дијаметар на миксер 140 mm
маск.бр.движења во слободен ход 800 okr/min
Моќност 1400 W
Бренд Matrix
Тип на производ Мешалки
Маса 50 kg