text.skipToContent text.skipToNavigation

Makita Дупчалка-мешалка DS4012, 750WID EK000034974

Makita Дупчалка-мешалка DS4012, 750WID: EK000034974

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
15.999 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Makita Дупчалка-мешалка DS4012, 750W. За продолжување на гаранцијата за дополнителни 24 месеци потребно е да го регистрирате производот на официјалниот сајт на Макита со тоа што ќе го внесете серискиот број на производот, датумот кој стои на малопродажната фактура кога го имате купено и име и презиме. Со тоа добивате сертифиакт дека призводот има вкупно 3 години гаранција. Регистрацијата можете да ја направите на слендиот линк: https://www.makita-see.com/
тип на производ Мешалки
Бренд Makita
Маса 50 kg
Моќност 750 W
маск.бр.движења во слободен ход 600 okr/min
Дијаметар на миксер 140 mm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!