text.skipToContent text.skipToNavigation

Makita Електрична мешалка UT1200, 960WID EK000034934

Makita Електрична мешалка UT1200, 960WID: EK000034934

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
12.999 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.02.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Makita Електрична мешалка UT1200, 960W. За продолжување на гаранцијата за дополнителни 24 месеци потребно е да го регистрирате производот на официјалниот сајт на Макита со тоа што ќе го внесете серискиот број на производот, датумот кој стои на малопродажната фактура кога го имате купено и име и презиме. Со тоа добивате сертифиакт дека призводот има вкупно 3 години гаранција. Регистрацијата можете да ја направите на слендиот линк: https://www.makita-see.com/
Тип на производ Мешалки
Бренд Makita
Маса 50 kg
Моќност 960 W
маск.бр.движења во слободен ход 360 okr/min
Дијаметар на миксер 140 mm