text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VEM 1605 Миксер за бојаID EK000383584

Villager VEM 1605 Миксер за бојаID: EK000383584

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.300 ден

Тип на производ: Миксер за боја Моќност: 1600W Број на вртежи: 0 - 750 врт./мин. Дијаметар на мешалката: 140mm Гаранција:1 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VEM 1605 Миксер за боја - Тип на мотор Колекторски електромотор/Напон 230V~50 Hz/Приклучна снага 1600 W/Број на вртежи 180 – 460 rpm / 300 – 750 rpm / Навој на вратот 14 М/ Дијаметар на мешачот 140 mm/Тежина 5.8 kg.Додатоци:регулатор на брзина, телескоп на мешачот
Тип на производ Мешалки
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!