text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VLN SC 350 Ел.тример за шишање овциID EK000383585

Villager VLN SC 350 Ел.тример за шишање овциID: EK000383585

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.500 ден

Тип на производ: Ел.тример за шишање овци Моќност: 350W Број на вртежи: 0 - 2600 врт./мин. Работна зафатнина: 78mm Гаранција:2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VLN SC 350 Електрична машинка за овци- Работен напон 230V~50 Hz / Влезна снага 350 W / Број на вртежи 0-2600 rpm / Работна зафатнина 78 mm / Тежина 1.88 kg /Опрема:куферче, уље за подмачкување, четка за чистење, подесување на брзина
Тип на производ Електрични тримери
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!