text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
DeWalt DWS773 216mm потезна пила
DeWalt DWS773 216mm потезна пила
27.999 ден

DeWalt DWS777 216mm потезна пила. Карактеристики: Моќност: 1300W, Останати карактеристки:24-Tooth TCT Blade Included, 12кг тежина, 2 години гаранција.

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2023