text.skipToContent text.skipToNavigation
Kawasaki MTX-K-CS 1400 рачен цирклуларIDEK000067464
Нашата најниска цена
4.999,00 ден
Kawasaki MTX-K-CS 1400 рачен цирклулар. Моќност 1400W, Број на вртежи 4600min-1, Димензии на пилата 190х20х2,6mm, Максимално сечење 90 56mm, тежина 2,8kg

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.12.2018

Kawasaki MTX-K-CS 1400 рачен цирклулар. Моќност 1400W, Број на вртежи 4600min-1, Димензии на пилата 190х20х2,6mm, Максимално сечење 90 56mm, тежина 2,8kg
Бренд Kawasaki
Тип на производ Пила