text.skipToContent text.skipToNavigation

STANLEY FME360-QS Пила 900WID EK000580834

STANLEY FME360-QS Пила 900WID: EK000580834

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.490 ден

STANLEY FME360-QS Реципрочна пила 900W Карактеристики Влезна моќност 900 W Движења во минута 3200 spm Тежина 3.5 Kg Должина 520 mm Висина ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 

STANLEY FME360-QS Реципрочна пила 900W

Карактеристики

Влезна моќност 900 W

Движења во минута 3200 spm

Тежина 3.5 Kg

Должина 520 mm

Висина 155 mm

Тип на производ Сабјасти пили
Бренд Stanley
Гаранција 3 год.
Моќност 900 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!