text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker KS701PE3S-QS убодна пила 520W со торба и додатоциID EK000410354

Black&Decker KS701PE3S-QS убодна пила 520W со торба и додатоциID: EK000410354

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

5.999 ден
Цена
3.199 ден
Black&Decker KS701PE3S-QS убодна пила 520W со торба и додатоци Моќност: 520W Кутија со 3 пили за дрво и метал Агол на сечење до 45 степени Гаранција: 2 години Гратис: торба Black+Decker  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker убодна пила 520W со торба KS701PE3S-QS. Моќност 520W, заедно со пилата доаѓаат пилици за сечење на дрво и метал, исто така и торба за уредно и практично пакување после работа. Маса на производот:‎2.34 kg, агол на сечење:45степени. Гаранција 2 години. Повеќе информации за производите може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.
Маса 2 kg
Останато пилици
Тип на производ Убодни пили
Гаранција 2 год.
Бренд Black & Decker
Моќност 520 W