text.skipToContent text.skipToNavigation
FERM Убодна пила 550W JSM1030IDEK000202704
Цена
2.199  ден
Убодна пила JSM1030. Карактеристики: Моќност 550W, број на вртежи: 600-2.800 RPM, Агол 0-45 степени, 2 години гаранција.

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.07.2020

Убодна пила JSM1030. Карактеристики: Моќност 550W, број на вртежи: 600-2.800 RPM, Агол 0-45 степени, 2 години гаранција.
маск.бр.движења во слободен ход 2800 okr/min
Моќност 550 W
Бренд Ferm
Гаранција 2 год.
Тип на производ Убодни пили
Маса 3 kg