text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra GX-JS004A, убодна пилаIDMK-44568
2.299  ден
Цена
1.899  ден

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

Iskra GX-JS004A, убодна пила, убодна пила, 600W, 3000rpm, 3 подесувања на брзина, подесив агол до 45 степени, удобна гумена рачка
маск.бр.движења во слободен ход 3000 okr/min
Моќност 600 W
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Тип на производ Убодни пили
Маса 3 kg