text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra JS450 Убодна пила 450WID EK000425156

Iskra JS450 Убодна пила 450WID: EK000425156

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.190 ден

Цена
1.971 ден

• 230-240V~50Hz • Јачина: 450W (max) • 3 агли на навалување • Брзина : 1-3000 /min • Променлива брзина • Агол на сечење: do 45° • Дебелина на сечење: • дрво: 55 mm • пластика: 10 mm • желе...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

• 230-240V~50Hz • Јачина: 450W (max) • 3 агли на навалување • Брзина : 1-3000 /min • Променлива брзина • Агол на сечење: do 45° • Дебелина на сечење: • дрво: 55 mm • пластика: 10 mm • железо: 6 mm • Должина на кабел: 1,8m • Димензија (mm): 220 x 77 x 210 • Нето тежина: 1,6 kg • Бруто тежина: 1,64 kg • Гаранција 24 месеци
Тип на производ Убодни пили
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!