text.skipToContent text.skipToNavigation
Kawasaki MTX-K-EJS 800 убодна пилаIDEK000067471
Нашата најниска цена
2.999,00 ден
Kawasaki MTX-K-EJS 800 убодна пила. Моќност 600W, брзина 0-3.000 o/min, Максимално сечење на 90 степени- дрво- 74mm, метал- 8mm, Агол на сечење +/- 45 степени, тежина 1,2kg

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Kawasaki MTX-K-EJS 800 убодна пила. Моќност 600W, брзина 0-3.000 o/min, Максимално сечење на 90 степени- дрво- 74mm, метал- 8mm, Агол на сечење +/- 45 степени, тежина 1,2kg
Бренд Kawasaki
Тип на производ Пила