text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX PULS MP-JS004 Убодна пилаIDEK000069256
Нашата најниска цена
990,00 ден
MAX PULS MP-JS004 Убодна пила, Моќност 350W, Вртежи 3.000 во минута, сечење во дрво 55мм, во пластика 20мм, во железо 6мм, тежина 1.4кг

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

MAX PULS MP-JS004 Убодна пила, Моќност 350W, Вртежи 3.000 во минута, сечење во дрво 55мм, во пластика 20мм, во железо 6мм, тежина 1.4кг
Бренд Max plus
Тип на производ Пила