text.skipToContent text.skipToNavigation

Makita Убодна пила 4326, 450WID EK000035022

Makita Убодна пила 4326, 450WID: EK000035022

Цена
4.999 ден

Доставуваме веќе од 04.10.2022

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Makita Убодна пила 4326, 450W. За продолжување на гаранцијата за дополнителни 24 месеци потребно е да го регистрирате производот на официјалниот сајт на Макита со тоа што ќе го внесете серискиот број на производот, датумот кој стои на малопродажната фактура кога го имате купено и име и презиме. Со тоа добивате сертифиакт дека призводот има вкупно 3 години гаранција. Регистрацијата можете да ја направите на слендиот линк: https://www.makita-see.com/
Маса 3 kg
Тип на производ Убодни пили
Гаранција 3 год.
Бренд Makita
Моќност 450 W
маск.бр.движења во слободен ход 2800 okr/min