text.skipToContent text.skipToNavigation

Makita Убодна пилаID EK000034546

Makita Убодна пилаID: EK000034546

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
4.599 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Makita Убодна пила
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!