text.skipToContent text.skipToNavigation

Makita Убодна пилаID EK000034607

Makita Убодна пилаID: EK000034607

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
16.999 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Makita Убодна пила
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!