text.skipToContent text.skipToNavigation

VERTO Убодна пила 52G064 400WIDEK000071441

Цена
8.800 ден
VERTO Убодна пила 52G064. Моќност: 400W. Гаранција:12 месеци

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VERTO Убодна пила 52G064. Моќност: 400W. Гаранција:12 месеци