text.skipToContent text.skipToNavigation
FERM HAM1015 Индустриски фенIDEK000034251
Цена
2.199 ден

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.12.2020

FERM HAM1015 Индустриски фен
Макс. Температура 500 C
Моќност 2000 W
Бренд Ferm
Гаранција 2 год.
Тип на производ Топлотни фенови
Маса 2 kg