text.skipToContent text.skipToNavigation

Makita Индустриски фен HG5012K-PRO, 1600WID EK000035032

Makita Индустриски фен HG5012K-PRO, 1600WID: EK000035032

Цена
3.999 ден

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Makita Индустриски фен HG5012K-PRO, 1600W. За продолжување на гаранцијата за дополнителни 24 месеци потребно е да го регистрирате производот на официјалниот сајт на Макита со тоа што ќе го внесете серискиот број на производот, датумот кој стои на малопродажната фактура кога го имате купено и име и презиме. Со тоа добивате сертифиакт дека призводот има вкупно 3 години гаранција. Регистрацијата можете да ја направите на слендиот линк: https://www.makita-see.com/
Маса 2 kg
Тип на производ Топлотни фенови
Гаранција 3 год.
Бренд Makita
Моќност 1600 W
Макс. Температура 500 C