text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra Моторна пила PN 5800-4 + Iskra GX-JS004A убодна пилаIDEK000032625
Нашата најниска цена
8.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

Iskra Моторна пила PN 5800-4 + Iskra GX-JS004A убодна пила