text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
96 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
DeWalt DWD024 ударна дупчалка 700W
DeWalt DWD024 ударна дупчалка 700W
5.999 ден

5.499 ден

Mоќност: 700W/Број на вртежи: 0–2800 /мин, број на удари: 0–47.600 /мин/Вртежен момент: 8,6 Nm/Дупчење во дрво / метал / бетон: 25/ 13 / 16 mm/Глава со клуч(не е брзостезна), премер: 1,5–13 mm, вре...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Black&Decker KS701PE3S-QS убодна пила 520W со торба и додатоци
Black&Decker KS701PE3S-QS убодна пила 520W со торба и додатоци
4.500 ден

 • Black&Decker KS701PE3S-QS убодна пила 520W со торба и додатоци
 • Моќност: 520W
 • Кутија со 3 пили за дрво и метал
 • Агол на сечење до 45 степени
 • Гаранција: 2 години
 • Гратис: торба Black+Decker

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
DEWALT Електро-пневматски комби.чекан 800W D25133K-QS
DEWALT Електро-пневматски комби.чекан 800W D25133K-QS
13.990 ден

 • DEWALT D25133K-QS ударна дупчалка
 • Моќност: 800W
 • Удари во минута: 0-5500
 • Гаранција: 2 год.
 • Тежина: 2.6Kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Black&Decker BEH200-QS Сет Ударна дупчалка 500W + клуч
Black&Decker BEH200-QS Сет Ударна дупчалка 500W + клуч
3.690 ден

Black&Decker BEH200-QS Ударна дупчалка 500W + Сет рачка со клучеви 5 парчиња BDHT0-71617. Лесната 500W вибрациона дупчалка со брзо променлива глава е алат кој мора да го поседувате во вашиот дом и...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила Professional
Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила Professional
2.499 ден

-15% во кошничка

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz /Моќност : 400W/Подесувачки агол на сечење: од 0-45° /Број на движења - празен од: 1000 - 3000 min-1/Должина на движењето - 18mm/Променлива брзина/Дебелина на сечењето:дрв...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Black & Decker Кружна пила 1250W со ласер CS1250LA
Black & Decker Кружна пила 1250W со ласер CS1250LA
7.124 ден

6.999 ден

Black & Decker Кружна пила 1250W со ласер. Моќност: 1.250W, Број на вртежи: 5.300/мин., Димензии на листот: 170x16x2,6мм

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Black & Decker Глодалка 1200W KW1200EKA
Black & Decker Глодалка 1200W KW1200EKA
9.999 ден

8.999 ден

Black & Decker Глодалка - Моќност: 1.200 W, Број на вртежи: 8.000-28.000/мин., Стезна глава: 6 / 6,35 / 8 mm, Опремата вклучува глодала и куфер.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
DeWALT DWE492 Аголна Брусилка 2200W 230mm
DeWALT DWE492 Аголна Брусилка 2200W 230mm
11.990 ден

DeWALT DWE492 Аголна Брусилка 2200W 230mm/Брзина 6 600мин/ вретено футер м14/опрема-заштита внатрешна и надворешна,приграбница за сечилото,клуч и рачка

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VLN 375 Столна брусилица
Villager VLN 375 Столна брусилица
6.949 ден

Villager VLN 375 Столна брусилица - Тип на мотор Колекторски електромотор / Работен напон 230 V ~ 50 Hz/Влезна снага 375 W/Број на вртежи 2850 rpm/Надворешен пречник на дискот 150 mm/Внатрешен п...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VLP 407 Eлектрична аголна брусилка 750 W
Villager VLP 407 Eлектрична аголна брусилка 750 W
3.199 ден

Villager VLP 407 Eлектрична аголна брусилка -Придружна опрема​: Бочна рачка Клуч за монтажа на дискот - Спецификација:Tип на електро-мотор: Колекторски електромотор Работен напон 230 V ~ 50 Hz Вле...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VLN 4320 батериска Брусилка со 1 БАТЕРИЈА
Villager VLN 4320 батериска Брусилка со 1 БАТЕРИЈА
7.490 ден

Villager VLN 4320 батериска Брусилка со 1 БАТЕРИЈА 18 V - Опрема: Батерија 4 Ah Полнач 1.65 A Куфер Тип на батерија: Fuse 18 V, Li-ion Тип на електро мотор: електро мотор со четкици бр. вртежи...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VEM 1605 Миксер за боја
Villager VEM 1605 Миксер за боја
7.590 ден

Villager VEM 1605 Миксер за боја - Тип на мотор Колекторски електромотор/Напон 230V~50 Hz/Приклучна снага 1600 W/Број на вртежи 180 – 460 rpm / 300 – 750 rpm / Навој на вратот 14 М/ Дијаметар на м...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VLN 1506 Столбна фиксна бормашина
Villager VLN 1506 Столбна фиксна бормашина
6.950 ден

Villager VLN 1506 Столбна фиксна бормашина- Спецификации: Тип на мотор Колекторски електромотор / Работен напон 230 V ~ 50 Hz / Влезна снага 500 W / Број на вртежи 1500 rpm/ Прифат на алатот B 16 /...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VLN 255 Eлектрична вибрациска дупчалка 550 W
Villager VLN 255 Eлектрична вибрациска дупчалка 550 W
2.499 ден

Villager VLN 255 Eлектрична вибрациска дупчалка 550 W-Придружна опрема: Прилагодлива рачка Граничник за длабочина- Спецификација- Tип на електро-мотор:Колекторски електромотор Работен напон :230 V...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VLN 355 Столна брусилица
Villager VLN 355 Столна брусилица
4.890 ден

Villager VLN 355 Столна брусилица - Тип на мотор Колекторски електромотор/Работен напон 230 V ~ 50 Hz/Влезна снага 400 W/Број на вртежи 2980 rpm/Надворешен пречник на каменот 150 mm/Внатрешен пречн...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Safun Ударна бормашина 710W со додатоци
Safun Ударна бормашина 710W со додатоци
5.500 ден

2.590 ден

Нокаут понуда

 • Safun Ударна бормашина 710W со додатоци
 • Моќнсот: 710W
 • Број на вртежи: 0-2800r/min,
 • Капацитет на дупчење: 13 mm,
 • Гаранција 1 Год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.06.2023

NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory
Safun Рачен цилкулар 1200W
Safun Рачен цилкулар 1200W
5.800 ден

2.999 ден

Нокаут понуда

 • Safun Рачен цилкулар 1200W,
 • Моќнсот: 1.200W,
 • Дијаметар на диск: 185 mm,
 • Гаранција 3 години.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Villager VDS 625 Брусилка за ѕид
Villager VDS 625 Брусилка за ѕид
11.490 ден

Villager VDS 625 Брусилка за ѕид - Тип на мотор Колекторски електромотор/ Напон 230V~50 Hz/ Приклучна снага 600 W / Број на вртежи 600-1500 rpm / Брусна шмиргла 225 mm / Должина 1100 / 1650 mm ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w
Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w
6.990 ден

-15% во кошничка

• Напон: 230V ~ 50Hz • Моќност: 1500W (max) • Моќност: 5J Брзина без оптоварување: • при вртење: 0–880 min-1 • при удар: 0–4350 min-1 • Макс. Долж сечење: Ø 26 mm • СДС+ систем • Мека гумена...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Stanley FME190 мешалка 1.600W 140mm
Stanley FME190 мешалка 1.600W 140mm
12.499 ден

9.999 ден

Stanley FME190 мешалка 1.600W 140mm. Карактеристкики: моќност 1.600W, 80nM моќен миксер со 2 запчаници. 4метри кабел , M14, брзина на вртење 180-160 / 300-750 rpm, 2 брзини, мека рачка. Гаранција 3...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Black & Decker KW1200E Глодалка-фреза 1200W
Black & Decker KW1200E Глодалка-фреза 1200W
6.999 ден

Black & Decker KW1200EK Глодалка-фреза 1200W/вртежи 8000-28000/прифат 6-6.35-8мм/длабочина глодање 0-55мм

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra Z1JE-KK6-13 Ударна дупчалка 710w
Iskra Z1JE-KK6-13 Ударна дупчалка 710w
2.390 ден

-15% во кошничка

Ударна бормашина Iskra Z1JЕ-КК6-13 710 W јачина 3000 rpm во празен од Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm Вариабилна брзина и ротација во две насоки гумирана задна рачка и предна рачка со ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-AG1200 Аголна брусалка Professional
Iskra ERO IE-AG1200 Аголна брусалка Professional
3.990 ден

-15% во кошничка

Напон: 230-240V~50Hz/Јачина: 1200W /Вртежи: 11.000 rpm во празен од /Осовина: M14/3 дотатни положби за рачката/Подесување на рачката - лево/десно 90°/Големина на диск: Ø 125 mm/Димензии на пакување...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 500w
Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 500w
2.390 ден

-15% во кошничка

Напон: 220-240V~50Hz Јачина: 500W (max) Вртежи: 0-11.000 okr/min Големина на диск Ø 115 mm Осовина: M14 Две дотатни места за рачка ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.06.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 500w + ДОДАТОЦИ
Iskra GX-AG046-2 Аголна брусалка 500w + ДОДАТОЦИ
2.399 ден

-15% во кошничка

 • Iskra GX-AG046-2 брусалка+ДОДАТОЦИ
 • Гаранција: 2 години
 • Моќност:500W
 • Големина на диск:115 mm
 • Две дотатни места за рачка

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2023

 • 1(current)
 • 2
 • 3