text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
AGRINA Агрегат 4000IDEK000038009
Цена
17.238  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

AGRINA Агрегат 4000. Напојување: 220V-50Hz. Моќност:3,3kW, Капацитет:15l, Модел на мотор:KM170F, Зафатнина на моторот:210цм3, Работно време:10, Тежина: 47кг