text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
AGRINA Агрегат 6500IDEK000038007
Цена
33.238  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

AGRINA Агрегат 6500. Напојување: 220V-50Hz. Моќност:5kW, Капацитет:25l, Модел на мотор:KM188F, Зафатнина на моторот:389цм3, Работно време:8, Тежина: 70кг