text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
AGRINA Агрегат 8000IDEK000038005
Цена
47.488  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

AGRINA Агрегат 8000. Напојување: 220V-50Hz. Моќност:7,5kW, Капацитет:25l, Модел на мотор:KM192F, Зафатнина на моторот:439цм3, Работно време:8, Тежина: 80кг