text.skipToContent text.skipToNavigation

Agrina LT3600N-4-монофазен Агрегат 2.8 kWID EK000469103

Agrina LT3600N-4-монофазен Агрегат 2.8 kWID: EK000469103

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

22.785 ден

Цена
20.500 ден

Agrina LT3600N-4-монофазен Агрегат 2.8 kW Серија:LUTIAN Моќност: 2.8 kW Старт: Рачен Гаранција: 3 год.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Технички карактеристики: Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен Tип на гориво: Бензин Моќност: 3.5 kVa, 2.8 kW Капацитет на резервоар за гориво: 15 l Капацитет на резервоар за масло: 0.6 l Работно време со полн резервоар: 10 h Димензии LxWxH(mm):725*445*450 Teжина : 40 kg Старт : Рачен Производител: Агрина Земја на потекло: Кина Бензиски агрегат за производство на електрична енергија идеалнен за места каде не постои електрична мрежа или напонот во истата е нестабилен. Може да се користи за домови, викенд куќи, камп куќи или едноставно како мобилен извор на струја на било кој терен.
Тип на производ Агрегати
Бренд Agrina
Гаранција 3 год.