text.skipToContent text.skipToNavigation

ISKRA AR 2800Т бензински агрегатID EK000424445

ISKRA AR 2800Т бензински агрегатID: EK000424445

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

26.990 ден

Цена
24.291 ден

Бренд: ISKRA Гаранција: 2 Год Моќност: 4,1 kW Гориво:Безоловен бензин Резервар за гориво: 15 l  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Бензински агрегат • Работна излезна моќност (S1): 2600 W • Максимална излезна моќност (S2 5мин): 2800 W • напон: 2 × 230V ~ 50Hz • Тип на мотор: 4-такт (AR170F) • Максимален капацитет на моторот: 4,1 kW • Волумен на моторот: 208 см3 • Брзина во мирување: 3000 вртежи во минута • воздушно ладење на моторот • Номинална струја: 11,3 А • Гориво: безоловен бензин • Капацитет на резервоарот за гориво: 15 l • Стартување: рачно • Работно време: 10 ч • АВР систем (автоматско регулирање на напонот) • НТ: 38 кг • БТ: 40 кг
Тип на производ Агрегати
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!